Hizmetlerimiz

  1. Anasayfa
  2. Hizmetler

SGK TEŞVİK DANIŞMANLIĞI

SGK TEŞVİK KAYNAKLI EKSİK VEYA YANLIŞ İŞLEMLERİ TESPİT EDİP İŞLEMERİNİZİ YAPIYORUZ.
Detaylar →

TARIM BAKANLIĞINDAN 2,5 MİLYON TL'YE KADAR PROJE DESTEĞİ

Tarım Bakanlığının Kırsal Kalkınma projelerine başvurular başladı, üst limiti 2,5 milyon TL (% 50 Hibeli) olan tarım ve hayvancılık yatırımları devlet destekli olarak gerçekleştirilebilmektedir.
Detaylar →

Dış Ticaret Danışmanlığı

Leon Danışmanlık olarak; işletmelerin uluslararası ticaret sürecinde, ihtiyaçlarının ve önceliklerinin belirlenmesi ve çözüm üretilmesi noktasında danışmanlık yapmaktayız.
Detaylar →

Hibe, Teşvik ve Destek Danışmanlığı

Proje bazlı ve diğer tüm hibe, teşvik ve destekler için danışmanlık hizmetlerini sunmaktayız
Detaylar →

Proje Danışmanlığı

Proje oluşturmak ve geliştirmek, projeler için kaynak oluşturulması ve proje koordinasyonu konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Detaylar →

Marka-Patent, Fikri Ve Sınai Haklar Danışmanlığı

Leon Danışmanlık, bünyesinde yer alan uzman, birikimli kadrosuyla, Türk Patent Enstitüsü, Dünya Fikri Mülkiyet Teşkilatı ile fikri ve sınai hakların tüm mercilerde korunması adına çözüm ortağınızdır.
Detaylar →

Belgelendirme Danışmanlığı

İşletmelere fayda sağlayacak belgelerin alınabilmesi için gerekli bütün danışmanlık ve takip işlemlerini yapıyoruz.
Detaylar →

Kurumsallaşma Danışmanlığı

Ulusal ve global rekabet ortamında bulunan her şirket kurumsallaşmanın gerektirdiği yaklaşımları şirket kültürü haline getirebilmek için yoğun çaba harcamaktadır. Bunları uygulamak rekabet için artık bir farklılık değil, rekabet edebilmenin ilk şartıdır.
Detaylar →

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Leon Danışmanlık tarafından, çağdaş İnsan Kaynakları Yönetimi altyapısı sistem ve süreçleri, birbirleri ve kurumdaki diğer yönetim sistem ve süreçleriyle entegre biçimde  ve işletme kültürüne uygun bir şekilde işler duruma getirilmektedir.
Detaylar →

Yatırım Danışmanlığı

Leon Danışmanlık, yatırım planlama, yapılandırma, pazar ve rakip analizi, maliyet analizleri, satış öncesi ve sonrası teknik destek ve süreç yönetimi konusunda uzman kadrosu ile yanınızda.
Detaylar →