Biz Kimiz?

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Leon Danışmanlık Hakkında

2014 yılından bu yana değişimi ve sürekli gelişmeyi hedeflemiş işletmeler ile karşılıklı güvene dayalı uzun soluklu projeler yapmaktayız. Firma olarak; yıllar içinde kazandığımız tecrübeyi uluslararası kabul görmüş yöntemler ve standartlar ile birleştirip, çözüm ortaklarımıza sunmakta, sistem yaklaşımını benimsemelerini ve bunu sürdürebilir kılmalarını sağlıyoruz.

Leon Danışmanlık olarak; konularında uzman danışman ve eğitimci kadromuzla çözüm ortağı olduğumuz işletmelerin performanslarını yükseltecek, sektörlerinde rekabet avantajına sahip olmalarını sağlayacak danışmanlık alanlarında kapsamlı olarak hizmet vermekteyiz.

İşletmelere; yönetsel ve teknik konuda çok yönlü destek vermekteyiz. Farklı sektörlerdeki tecrübemiz ile işletmelere çalıştıkları konularla ilgili kendilerine müşterilerinin gözüyle bakabilmeleri, bilimsel verilerle desteklenen bilgiye ulaşabilmeleri ve bu bilgiyi doğru yerde, doğru zamanda ve doğru şekilde kullanabilmeleri konusunda bir yetkinlik kazandırmayı hedeflemekteyiz.

Leon Danışmanlık; danışmanlık faaliyetlerini gerçekleştirirken, hizmet sunduğu işletmelerle yakın iş ortaklığı anlayışı ile kalite odaklı çalışmalarla işin daha ileriye götürülmesini hedeflemektedir.

HİZMETLERİMİZ