1. Anasayfa
  2. Blog
İhracat Herkesin Hayali;

İhracat Herkesin Hayali;

İhracat Herkesin Hayali;

Ama Yapmak Herkesin Harcı Değil. Sanmayın Ki Zor Sanmayın Ki İmkânsız. İhracat Bir Sürü Farklı Eylemi İçinde Barındıran Multi Disipliner Bir Süreç. Bu Süreçte Yapılacakları Herkes Biliyor Üstelik. Herkesin Bu Konuda Bir Fikri Var. Ama Bu Bir Çok Eylemi Barındıran Sürece Hâkim Bir Çalışma Disiplini Ve Yapılacakları İnanç İle Yapma Becerisi Ve Azmi Yok.

İhracat danışmanlığı hizmetimiz, analiz konumlandırma, projelendirme faaliyet planı ve iş planı ile başlar  büyük bölümünü pazar ve firma araştırması aşaması oluşturmaktadır. Bu safhada ürünlerinizin satılabilirliğinin en çok olduğu pazarlarda potansiyel ithalatçı ve dağıtıcı firmaların tespiti ve ilk iletişimlerin kurulması yer almaktadır. İletişim kurulurken çeşitli etkili metotlar kullanılmakta ve firmanın ayıracağı bütçeye göre online ve geleneksek tanıtım yollarına da başvurulmaktadır. Ürünlerinizin ithalatı ile ciddi anlamda ilgilenen firmaların listesi derlenerek bu firmaların eğer varsa özel taleplerinin nasıl karşılanacağı ile ilgili olarak ayrıntılı görüşmeler yapılmaktadır.

İhracat Danışmanlığı birden çok kişi ile yapılması gereken bir iş disiplinidir. Bizim amacımız bu alanda müşteriye ulaşma işlemlerinin bütünüdür.

İhracat Danışmanlığı, B2B, B2C, B2G, B2M alanlarında ürün yada hizmetin hedef kitlesine ulaşma sanatıdır.

İhracat tanım ihtibari ile farklı anlam içersin ve boyut kazansın istiyoruz. bu anlamda bir çok çalışma yapıyoruz. Ancak derinlemesine bir ihtiyaç listesi yapmıyoruz. bir sistem icat etmek ve mekanize etmek için uğraşmıyoruz. İGEME olarak bizim derdimiz ihracatın bir mekanik işlem olmasını sağlamaktır.

Bilgiye bu kadar kolay ulaşıldığı günümüzde, ihracatın nasıl yapılacağına dair  herkesin bir fikri var. Tüm girişimciler ve işletmeler bu konuda ne yapılması gerektiğini de biliyor. Aslında mesele bilmek değil uygulamak ya da yapıyor olmak. İhracat  için yapmanız gerekenleri sizin adınıza yapan sistemin içinde barındırdığı hizmetler için detayları e-maili isteyin.

İhracat Danışmanlığı; Konusunda saha, dijital, internet, veri tabanı ve ricari istihparatın, yurt dışı fuar ve organizasyonların herbirini birlikte düşünecek. Mailing, seo, adwords, callcenter, rooadshow fikri ve deneğimi olan çözümler arayınız.

İhracat Danışmanlık  Tam Hizmet Paketi Aylık : 3,500 + KDV + %5  Primdir.